harmonizace, harmonizační terapie, biorezonance bicom

ENERGETICKÉ VYLADĚNÍ TĚLA

Harmonizační terapie

Zátěže vašeho těla (často skryté) mohou blokovat mechanismy potřebné k jeho zotavení. Zjištění a odstranění zátěží je základem této terapie.

Nejkomplexnější terapie, která pravidelně bude udržovat vaše tělo v kondici.

Odstraní stres, vyladí vaši energii, zapracuje na blocích, které brání průchodu energie tělem, podpoří vylučovací orgány, aby toxiny mohly odcházet z těla, vyladí oslabená místa v těle a postupně ošetří zátěže, jako jsou alergeny, viry, bakterie, paraziti, plísně a jiné toxické látky.

DEJTE VALE INTOLERANCÍM

Odstranění alergie

Alergie nebo intolerance hrají roli u mnoha chronických onemocnění. Přístroj Bicom dokáže alergie zmírnit nebo odstranit.

Samostatná terapie intolerancí se provádí v několika na sebe navazujících sezeních, každý člověk reaguje jinak, nelze tedy dopředu stanovit potřebný počet.

Je velmi vhodné předem tělo zbavit energetických blokád a zprůchodnit vylučovací orgány.

Mějte však na paměti, že odstranění intolerancí a alergií je jen jedním krokem v celkové péči o energetický systém těla.

alergie, intolerance, bicom
antinikotin, kouření, cigareta, bicom terapie

KOUŘENÍ ŠKODÍ VAŠEMU ZDRAVÍ

Antinikotinová terapie

Chuť na nikotin mizí ihned nebo do několika hodin po terapii. Nutnost kouření se druhý den již většinou nedostavuje. Metoda potlačuje fyzickou závislost, nikoliv psychické návyky, které si kuřák vypěstoval v průběhu kouření.

I přes vysokou účinnost je třeba k úplnému odstranění vašeho zlozvyku podpořit úspěšnost metody vlastní sebekázní a dodržovat doporučení.

Stejným způsobem lze bojovat i s dalšími závislostmi, jako je alkohol a jiné návykové látky, nebo i cukr (chuť na sladké).

EFEKTIVNÍ METABOLISMUS

Podpora hubnutí

Hubnutí začíná v hlavě a bez motivace bude každá metoda neúčinná. Terapie pro motivované pacienty se zablokovanou látkovou výměnou.

Terapie se provádí v deseti po sobě jdoucích sezeních, ideálně vždy po týdnu.

Přístroj ošetří a podpoří látkovou výměnu, která je zpravidla zablokovaná, a pro hubnutí využívá tělové akupunkturní body. Pracujeme s psychosomatikou, stresem, závislostí na sladkém, hormony.

Vaše aktivní spolupráce je samozřejmostí!

hubnutí, metabolismus, látková výměna, bicom terapie

Doporučuji:

kurzyEOV
Hotel Devitka

Andrea Melzerová

Záhořanská 749, Praha 4 - Hrnčíře

tel. 602 237 398