CELOSTNÍ MEDICÍNA

Co je to biorezonance? S jakým přístrojem pracuji a jak probíhá terapie?

BIOREZONANCE

Co znamená biorezonance?

Biorezonance je alternativní terapeutická metoda, která pracuje s energií našeho těla. Touto metodou se zkoumá elektromagnetická aktivita na buněčné úrovni a analýzou vlnových frekvencí se zjišťuje, zda jsou funkce jednotlivých orgánů a systémů v lidském těle v rovnováze.

Biorezonance se používá jak pro diagnostiku, tak pro terapii. Při terapii biorezonancí se pracuje s frekvencemi, které jsou vhodné pro dané onemocnění nebo pro obecnou stimulaci a regeneraci organismu.

Metoda biorezonance je stále více využívána při léčbě různých civilizačních chorob a jejím cílem je podpořit naše tělo v boji proti zdravotním problémům.

Proč si vybrat biorezonanci?

Celostní přístup
Vysoká úspěšnost
Bez negativních účinků
Neinvazivní
Bezbolestná
Efektivní

NĚMECKÁ KVALITA

Přístroj BICOM Optima

Přístroj BICOM Optima pracuje s elektromagnetickými frekvencemi přirozeně vysílanými pacientem. Používá se v humánní a veterinární medicíně již více než 30 let, vyrábí se v Německu. Pracuje na několika úrovních současně - energetické, humorální, hormonální, buněčné, imunologické, nervové, organické a funkční úrovni. Jeho unikátnost spočívá ve využití zpětné vazby a vlastních vzorků pacienta. To činí terapii pro každého pacienta absolutně individuální.

biorezonanční terapie, bicom, biorezonance

JAK PROBÍHÁ TERAPIE

Biorezonanční terapie

Zatímco vy sedíte pohodlně v křesle, přístroj pracuje s odpovídajícími frekvenčními vzorky a podporuje a urychluje vaši vlastní tělesnou regulaci. Díky tomu mohou být uvolněny a vyloučeny zátěžové látky. Tělo se dostává zpět do rovnováhy.

Terapie zabere přibližně 1,5 až 2 hodiny.

Doporučení po terapii:

  • pít zvýšené množství tekutin
  • 24 hodin po terapii nepít kávu a alkohol

Reakce na terapii mohou být různé, pacient se může cítit unaven nebo naopak plný energie. Vzhledem k principu metody může po terapii nastat u pacienta stav, který je nazýván prvotní zhoršení. Tento stav paradoxně svědčí pro úspěšnost terapie a spontánně odezní do několika hodin nebo dní.

Každé tělo je jiné

K vymizení potíží potřebuje každý člověk jiný počet terapií. Počet závisí na hloubce obtíží a na odezvě těla na terapii.
Ošetření je při hlubších poruchách většinou potřeba opakovat, ale často již po první terapii můžete pocítít úlevu.

Doporučuji:

kurzyEOV
Hotel Devitka

Andrea Melzerová

Záhořanská 749, Praha 4 - Hrnčíře

tel. 602 237 398